ONLINE REZERVACE

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Platební podmínky

ON-LINE rezervace: pokud máte zájem o okamžitou rezervaci, můžete ji uskutečnit na našem webu on-line. Ceny jsou stále  aktualizovány.

V cenách je zahrnuta lázeňská a pobytová taxa.

Platbu je možné provést platební kartou přes platební bránu on-line. V případě, že uvedete pouze číslo karty jako garanci, bude Vám platba stržena v době 7 dní před příjezdem, kdy také končí možnost zrušení rezervace zdarma. V případě, že platbu kartou nebude možné provést  a nebude možné Vás kontaktovat, bude Vaše rezervace zrušena.

V případě že nemůžete rezervovat nebo platit přes internet, pošlete email na info@villagap.cz  nebo telefonicky na +420 702 026 900, rádi Vám pošleme cenovou nabídku a platební informace.

Ceny přistýlky, děti, ostatní

Děti do 3 let včetně zdarma

Dětská postýlka pro dítě do 3 let zdarma

Domácí zvířata 100 kč na den

Akceptujeme platební karty, pobyty na fakturu

Villa je nekuřácká

Možnost individuální domluvy garáže

Storno podmínky

7 dní před nástupním termínem – zdarma. Pokud rezervaci zrušíte pozdě v době kratší nebo do hotelu nepřijedete vůbec, bude Vám účtována cena rezervace v plné výši.