APARTMÁNY A POKOJE

Máme pro Vás k dispozici 5 prostorných individuálně zařízených ubytovacích jednotek, z toho 2 apartmány a 3 pokoje, které jsou vybaveny kuchyní s moderním příslušenstvím. Součástí každé ubytovací jednotky je vlastní sociální zařízení - koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vybavené nezbytnostmi, které klienti ke svému komfortnímu pohodlí potřebují. Najdete zde též ledničku, televizor se satelitním vysíláním a samozřejmostí je i možnost WiFi připojení.  Apartmány i pokoje nabízejí veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit jako doma.

Všem hostům naší vily je v prvním patře na chodbě k dispozici také kuchyňka, která je vybavena základním nádobím, varnou konvicí, varnou deskou a myčkou. Kuchyňský kout je přístupný po celý den.

apartmán 1

Třílůžkový apartmán pro 3 osoby + přistýlka

Třílůžkový apartmán v přízemí tvoří 2 oddělené pokoje, obytná kuchyň s rozkládací pohovkou a ložnicí s oddělenými lůžky. Balkonové dveře vedou z ložnice na malou předzahrádku, kde si můžete při východu slunce vychutnat svou ranní kávu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. V kuchyni najdete mikrovlnou troubu, moderní varnou desku, varnou konvici, lednici a základní nádobí. Vše doplňuje jídelní stolek.  Do tohoto pokoje lze umístit přistýlku

satelitní TV, internet zdarma
WC, sprcha, ručníky
fén na vlasy
lednice
mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí
plocha: 35 m2, koupelna: 3,6 m2

img

apartmán 2

Čtyřlůžkový apartmán – přízemí, 4 osoby + přistýlka

Čtyřlůžkový apartmán v přízemí s předsíní, z níž vedou dveře do rozlehlé obytné kuchyně vybavené mikrovlnnou troubou, varnou deskou, varnou konvicí, lednicí, základním nádobím, jídelním stolem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Z předsíně je možné vstoupit do ložnice s oddělenými lůžky (90x200 cm). Koupelna je velmi prostorná s vanou a sprchovým koutem zároveň. Do tohoto pokoje lze umístit přistýlku. Ideální pro rodiny s dětmi nebo menší skupiny.

satelitní TV, internet zdarma
vana, sprcha, WC, ručníky
fén na vlasy
lednice
mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí
plocha: 50,5 m2, koupelna: 8,1 m2

img

pokoj 3

Podkrovní pokoj – 1 patro, 2 osoby

Jedná se o podkrovní pokoj v 1. patře. Pokoj je zařízen dvěma oddělenými postelemi o rozměrech 90x200 cm, které je možné připravit jako manželsku postel nebo odděleně. LCD TV se satelitními programy, pracovním stolem a malou lednicí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.

satelitní TV, internet zdarma
sprcha, WC, ručníky
fén na vlasy
lednice
plocha: 26,5 m2, koupelna: 6,6 m2

img

pokoj 4

Podkrovní pokoj – 1 patro, 2 osoby

Jedná se o podkrovní pokoj v 1. patře. Pokoj je zařízen dvěma oddělenými postelemi o rozměrech 90x200 cm, LCD TV se satelitními programy, pracovním stolem a malou lednicí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.

satelitní TV, internet zdarma
sprcha, WC, ručníky
fén na vlasy
lednice
plocha: 23,6 m2, koupelna: 7 m2

img

pokoj 5

Prostorný pokoj – 1 patro, 2 osoby + přistýlka

Jedná se o prostorný prosvětlený pokoj v 1. patře. Pokoj je zařízen dvěma oddělenými postelemi o rozměrech 90x200 cm, LCD TV se satelitními programy, pracovním stolem, malou lednicí a pohodlným křeslem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Balkonové dveře nabízejí výhled na město.

satelitní TV, internet zdarma
sprcha, WC, ručníky
fén na vlasy
lednice
plocha: 30,8 m2, koupelna: 8,10 m2

img